Komplexní velmi účinné ošetření lymfatického (mízního) systému. Jemná neinvazní metoda je zároveň velmi příjemná. Základní ošetření trvá na rozdíl od klasické lymfo drenáže pouze cca 1 hodinu. Při ošetření se rovněž používají vyrovnávací (energetické) hmaty. Pomáhá při poruchách lymf. systému, zvětšených uzlinách (podpažní, třísla, prsa) nebo celulitidě. Rovněž účinná jako prevence a posilování imunitního systému.
Reflexní terapie duše je praktické spojení klasických diagnostických postupů reflexní terapie a metody duševního metabolismu. Při terapii touto metodou dochází k propojení jednotlivých fyzických potíží s jejich přímou příčinou v duševní oblasti a zároveň k odbourání této příčiny regresním způsobem.
Každý pohyb dlaní, prsty nebo lokty působí coby balzám pro tělo i duši. Stres a spěch z Vás postupně odplouvají, nepříjemné blokády se uvolňují, a postupně se tak můžete cítit lépe a lépe. Při masáži se dostavuje jakýsi stav „bez tíže“ a právě to je známka uvolnění a pročištění. Masáž je ideální společník při útěku ze všedního dne.
Je účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře a proto se s výhodou používá při bolestech zad, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv.
Velmi jemným a citlivým masírováním se během několika dnů zlepší spánkový rytmus vašeho dítěte, bude odolnější vůči nemocem. Masáží se zlepšuje krevní oběh, dýchání, působí na svalstvo, koordinaci pohybů, podporuje nervovou soustavu a mozek, uvolňuje napětí, odstraňuje poporodní trauma, zlepšuje stav alergiků, astmatiků, atd …