Reflexní terapie chodidel
Reflexní terapie je metoda využívající reflexní body a reflexní plošky převážně na chodidlech na které se působí tlakem. Tyto reflexní body mají přímou souvislost s jednotlivými tělesnými orgány. Takovým to působením lze diagnostikovat i ty nejskrytější příčiny nemocí, které jsou ukryté v lidském těle, a zároveň správnou stimulací možno napomoci dostat tělo do původní přirozené harmonie.
Reflexní terapie duše
Reflexní terapie duše je praktické spojení klasických diagnostických postupů reflexní terapie a metody duševního metabolismu. Při terapii touto metodou dochází k propojení jednotlivých fyzických potíží s jejich přímou příčinou v duševní oblasti a zároveň k odbourání této příčiny regresním způsobem.
Masáž chodidel
Jedná se o jedinečnou masáž chodidel prováděnou českou technikou zaměřenou nejen na příjemné uvolnění, ale i na cíleně vedenou masáž k dosažení správného postavení celého skeletu Vašich nohou.
Lymfatická terapie
Je masáž zaměřená na lymfatický oběh v těle. Pokud se objeví nějaký problém v tomto systému, je třeba obnovit proudění lymfy, zprůchodnit a pročistit klíčová místa v systému a nastolit uzdravovací cyklus. Jedná se o velmi citlivou metodu, prospěšnou zvláště u akutních stavů, včetně poúrazových. Tato metoda upravuje rovnováhu v hormonálním systému a upravuje rovnováhu množství tekutin v jednotlivých částech těla. Má vliv na stres a emoce člověka, napomáhá vyrovnání a uklidnění, mohou se „vyplavit“ potlačené emoce, způsobující somatická onemocnění. Upravuje činnost srdce, ledvin, střev (výborná pomoc při chronické zácpě).
Magneto-terapie
Zmenšuje či úplně odstraňuje bolest. Pulzní magnetické pole totiž ovlivňuje především silná nervová vlákna a omezuje přenos bolestivých vjemů z nervových zakončení do centrální nervové soustavy. V aplikované oblasti způsobuje rozšíření krevních cév během pár minut. V důsledku rozšíření cév stoupá v léčené oblasti teplota až o 1°C.

Má protizánětlivý efekt a to jak u akutních, tak i u chronických zánětů. Zmenšuje otoky a má hojivý efekt. Vlivem pulzního magnetického pole dochází také k rychlejšímu hojení kostních zlomenin a otevřených poranění kůže a podkoží. Podporuje látkovou výměnu a zlepšuje detoxikační procesy v organismu. Při opakovaných aplikacích se léčebný efekt urychluje a prodlužuje.