Ochrana osobních údajů

Příspěvěk blogu

července 14, 2023 Karel Hrdlička 0 Komentáře

Ochrana osobních údajů a GDPR

Společnost eregující webové stránky masaze-bylinka.cz se zavazuje k ochraně soukromí svých klientů a návštěvníků webu s nejvyšší možnou péčí. V souladu s evropským nařízením známým jako Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), předkládáme transparentní informace o tom, jakým způsobem jsou osobní údaje zpracovávány, jaké mají klienti práva a jak jsou tato práva zajištěna. Ochrana osobních údajů zahrnuje vše od sběru, zpracování a uchovávání údajů, až po jejich případnou likvidaci. Je naší povinností zajistit, že všechny tyto procesy jsou prováděny s největší pečlivostí a v souladu se zákony.

Sběr a využití osobních údajů

Při návštěvě webu masaze-bylinka.cz mohou být sbírány různé typy osobních údajů, jako jsou jména, kontaktní informace či IP adresy. Tyto údaje jsou používány výhradně pro účely poskytování našich služeb, jako jsou odpovědi na dotazy, zpracování rezervací masáží nebo pro marketingové akce. Důraz klade


Autor

Karel Hrdlička

Karel Hrdlička

Jsem Karel Hrdlička, odborník na masážní salony a specialista na erotickou masáž. Své dlouholeté zkušenosti a vědomosti získané v pražských masážních salonech rád sdílím prostřednictvím svých článků. Fascinuje mě, jak může být erotická masáž v Praze tak rozmanitá a přitom tak unikátní. Mým cílem je přinést čtenářům nejen přehled o nejlepších místech, kde si mohou dopřát tento typ masáže, ale také poskytnout praktické rady a tipy pro jejich vlastní zážitky. Snažím se otevřít dveře do světa smyslného doteku a relaxace.


Související příspěvky

Napsat komentář