Podmínky používání služby

Příspěvěk blogu

července 14, 2023 Tomáš Novotný 0 Komentáře

Úvod

Vítáme Vás na webových stránkách Erotické Masáže Bylinka, které se specializují na poskytování informací o salónech pro erotické masáže v Praze. Tento dokument, Podmínky používání (dále jen „Podmínky“), stanovuje právní rámec, kterým se musí řídit všichni návštěvníci našeho webu. Cílem těchto Podmínek je regulovat vztah mezi provozovatelem webu, panem Karlem Hrdličkou, se sídlem Špitálka 80/23, 602 00 Brno-střed, Česká republika, a uživateli webových stránek. Provozovatelem webu je pan Karel Hrdlička, který je jediným vlastníkem a správcem obsahu na dané doméně. Veškeré interakce na stránkách Erotické Masáže Bylinka jsou předmětem těchto Podmínek, které by měly být ze strany uživatele pečlivě přečteny a respektovány.

Užívání obsahu a autorská práva

Content obsahuje důležité informace ohledně používání materiálů, informací a dat poskytovaných na webových stránkách masaze-bylinka.cz, které jsou chráněny autorským zákonem a dalšími příslušnými právními předpisy. Uživatelé stránky se zavazují, že nebude docházet k porušování autorských práv a že veškerý obsah bude využíván výhradně pro osobní, nekomerční účely. Jakákoli jiná forma využití, včetně kopírování, šíření, přeprodávání, modifikování či jakékoliv veřejné zpřístupnění obsahu, je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázána. Uživatel bere na vědomí, že nerespektování těchto pravidel může být postihováno v souladu s platnou legislativou České republiky.

Ochrana osobních údajů

Veškeré informace a data, které uživatelé poskytnou na webové stránce masaze-bylinka.cz, jsou zpracovávána v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. Údaje jsou shromažďovány, uchovávány a chráněny s cílem zabezpečit jejich ochranu před zneužitím. Provozovatel se zavazuje nezveřejňovat osobní údaje uživatelů třetím stranám bez jejich výslovného souhlasu, s výjimkou případů, kdy je to zapotřebí pro plnění smlouvy či z důvodu dodržení zákonných povinností.

Změny a úpravy Podmínek

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny, úpravy či doplnění Podmínek použití kdykoliv a bez předchozího upozornění. Je povinností uživatele pravidelně kontrolovat tyto Podmínky a seznámit se s aktuální verzí. Pokračováním v používání webu poté, co dojde k změnám Podmínek, uživatel vyjadřuje svůj souhlas s novou verzí dokumentu.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se Podmínek používání, nebo pokud potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat provozovatele pomocí e-mailu na adrese [email protected]. Kompletní kontaktní údaje provozovatele jsou: Karel Hrdlička, Špitálka 80/23, 602 00 Brno-střed, Česká republika.


Autor

Tomáš Novotný

Tomáš Novotný

Jsem majitel a masér ve svém vlastním masážním salóně v Brně. Specializuji se na erotické masáže, což je oblast, o které také rád píšu. Moje práce mi dává příležitost sdílet své znalosti a zkušenosti a zároveň pomáhat lidem najít relaxaci a uspokojení. Byť jsou erotické masáže někdy chápány špatně, pro mě představují formu umění a součást holistického přístupu k tělesné i duševní pohodě.


Související příspěvky

Napsat komentář