Jak lingam masáž může zlepšit váš intimní život

Příspěvěk blogu

října 5, 2023 Soňa Pokorná 0 Komentáře
Jak lingam masáž může zlepšit váš intimní život

Jak lingam masáž může zlepšit váš intimní život

O co jde v lingam masáži

V poslední době jsem čím dál tím více fascinována tím, jak může jedna jediná technika, něco tak jednoduchého jako masáž, odhalit tak hlubokou a mocnou cestu k seberealizaci skrze tělo. Ano, mluvím tady o lingam masáži. Ale co to vlastně je? Často slyšíme termín "lingam masáž", ale jeho význam je pro mnohé stále nejasný. Pojďme se tedy podívat na to, o co jde, jak to funguje a co můžeme získat z jeho praxe.

Lingam, v sanskrtu, označuje falus, mužský genital. Lingam masáž je tedy masáž mužských genitálií, ale je to mnohem víc než jen stimulace penisu. Je to technika, která se vrací tisíce let do minulosti a je součástí tantry, duchovního systému, který využívá sexuální energii jako bránu k osvícení. Celá masáž je zaměřená na uvolnění energie uložené v sexuálních orgánech a její rovnoměrné rozložení po celém těle. Cílem není dosažení klasického orgasmu, ale prožití hlubokého relaxačního stavu a víceenergetických výšek.

Propojení těla a duše

Myslíte si, že je nemožné dosáhnout duchovního prožitku skrz tělo? Omyl! Tantra právě takovýto názor odmítá a upřednostňuje názor, že tělo je svatyní, ve které se odehrává všechno důležité - fyzické, emocionální i duchovní. Lingam masáž uplatňuje tento přístup a pomáhá nám prohloubit naše vztahy se sebou samými a s ostatními skrze fyzické prožitky.

Při lingam masáži, masírující se snaží navodit stav hluboké relaxace a konektivity. V této chvíli jste schopni vnímat své tělo jako celek a také vnímáte, jak jsou všechny jeho části propojené. Je to takový malý zázrak, když poprvé pocítíte, jak se vaše energie rozlévá po celém těle, a uvědomujete si, jak je všechno propojené.

Výhody lingam masáže

Jednou ze základních výhod lingam masáže je zlepšení sexuálního zdraví mužů. Fakt je, že mnoho mužů trápí sexuální problémy, ať už jde o předčasnou ejakulaci, erektilní dysfunkci, nedostatečný libido nebo jiné. Lingam masáž může těmto mužům poskytnout úlevu a pomoci jim zlepšit svůj sexuální život.

Ale není to jen o fyzických aspektech. Lingam masáž může také posílit sebedůvěru, snížit stres, zlepšit emoční stabilitu a přinést hluboké duchovní prožitky. To se všechno může projevit ve zlepšení vašeho intimního života.

Tantra a intimita

Možná vás překvapí, ale tantra a tedy i lingam masáž může být nástrojem k prohloubení intimity mezi partnery. Je to o tom, naučit se vnímat partnera, jak fyzicky, tak emocionálně. Otevřít se mu na nové úrovni. Když s partnerem praktikujeme lingam masáž, oba se učíme lépe rozumět našim tělům a jejich potřebám. To nám zase umožňuje lépe komunikovat naše touhy a potřeby v ložnici, což vede k plnějšímu a uspokojujícímu sexuálnímu životu.

Představte si, jak by se váš sexuální život změnil, kdybyste měli lepší představu o tom, co vás stimuluje a jaké techniky na vás fungují nejlépe. Myslím, že Jiří by potvrdil, že naše praxe lingam masáže nás jako pár opravdu posunula.

Staňte se lépe informovanými milenci

Věděli jste, že podle studie, kterou provedla Univerzita Indiana, mají lidé, kteří praktikují tantru, lepší sexuální život? Dokonce i naše kameleonka Zrinka je po našich tantrických sezeních mnohem klidnější. A kdo by nechtěl také takovou zkušenost?

Je to tak, tantra nás může naučit být lépe informovanými a zaměřenými milenci. Může nás inspirovat k tomu, aby jíme měli více pochopení pro tělo našeho partnera, k jeho potřebám, a tím zlepšit naše vztahy a intimitu. Umění dávat a přijímat tuto masáž může být krásným dárkem, který si můžeme poskytnout navzájem se svým partnerem.


Autor

Soňa Pokorná

Soňa Pokorná

Jsem certifikovaná masérka, která se specializuje na masáže v erotickém stylu. Vlastním svůj vlastní masážní salon v centru Brna, kde klientům nabízím široké spektrum masáží, včetně těch erotiky. Zároveň ráda píšu blogy, které se věnují tématu erotických masáží. Mým cílem je odhalit tajemství a krásu této oblasti masáží a pomoci lidem, abychom všichni žili spokojený a harmonický život.


Související příspěvky

Napsat komentář