Zásady ochrany osobních údajů

Příspěvěk blogu

července 14, 2023 Veronika Králová 0 Komentáře

Úvod

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá. V následujícím textu Zásad ochrany osobních údajů (dále jen 'Zásady') se dozvíte, jaké údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme, jak jsou chráněny a jaké jsou vaše práva. Tyto Zásady se vztahují na veškeré aktivitní a potenciální klienty a uživatele naší webové stránky Erotické Masáže Bylinka (dále jen 'Stránka'), a to bez ohledu na formu použití nebo přístupu. V případě, že se rozhodnete využívat naše služby, vyplývá z toho váš souhlas s těmito Zásady a podmínkami, které zahrnují.

Shromažďování a používání osobních údajů

Osobní údaje, které shromažďujeme, zahrnují informace, které jsou nezbytné pro zadání a zpracování vaší objednávky služeb. Tyto informace mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní údaje, platné identifikační dokumenty a další relevantní data. Tyto údaje shromažďujeme přímo od vás když vyplňujete formuláře na naší Stránce nebo pokud nás kontaktujete telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím sociálních sítí. Osobní údaje používáme pro zajištění poskytování služeb, komunikaci s vámi, pro účely fakturace, marketingové aktivity a pro zlepšení kvality našich služeb.

Bezpečnost a ochrana údajů

Zabezpečení vašich údajů je pro nás prioritou. K ochraně vašich osobních údajů používáme různé technické a organizační opatření, včetně šifrování, bezpečnostních protokolů a přístupových hesel, aby se zabránilo neautorizovanému přístupu, změně, zveřejnění nebo zničení. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu nezbytně nutnou pro splnění účelů, pro něž byly shromážděny, přičemž respektujeme všechny zákonné lhůty pro jejich uchování. Pravidelně přezkoumáváme naše bezpečnostní opatření a postupy, aby byla zajištěna maximální ochrana vašich dat.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Dále máte právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost dat. V případě, že máte pocit, že zpracování vašich osobních údajů porušuje právní předpisy, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu. Pokud chcete některé z těchto práv uplatnit nebo máte dotazy týkající se zpracování vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected].

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů, nejasností nebo požadavků ohledně ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat. Naše kontaktní informace jsou: Karel Hrdlička, adresa: Špitálka 80/23, 602 00 Brno-střed, Česká republika. E-mail: [email protected]. Jsme zde, abychom vám pomohli a poskytli veškeré potřebné informace týkající se ochrany vašich osobních údajů.


Autor

Veronika Králová

Veronika Králová

Jsem expertka na provozování masážních salónů s dběžitelým zaměřením na erotické masáže. Své zkušenosti z této oblasti si předávám skrze své blogy a články. Mým cílem je pomoci lidem uvolnit se a prožít nezapomenutelné chvíle zdravé intimity a relaxace. Jsem velmi hrdá na to, co dělám. Protože vím, že má práce pomáhá lidem dosáhnout hlubokého smyslového a tělesného blaženství.


Související příspěvky

Napsat komentář