Jak si rezervovat nuru masáž v Praze

Příspěvěk blogu

října 19, 2023 Karel Novotný 0 Komentáře
Jak si rezervovat nuru masáž v Praze

Co to vlastně je nuru masáž?

Zacneme hned od podlahy. Nuru masáž? Co to zase je? V květnu 2019 jsem se dostal do situace, kdy jsem byl na služební cestě v Praze a potřeboval jsem se nějak uvolnit. A tak jsem narazil na nuru masáž. Hned musím upřesnit, není to žádný novodobý výmysl, ale naopak jde o tradiční japonskou techniku, která je známá svou schopností navodit pocit hlubokého uvolnění a harmonie.

Tahle masáž je založená na přenosu tepla a energie pomocí speciálního nuru gelu, který se krásně klouže a dává této masáži specifický charakter. A vůbec se nebát, není to nic nevhodného, ucci to je prožitek, který doporučuji všem. Do Prahy jezdím pravidelně a nuru masáže jsou pro mě absolutní relax, parádně to odreaguje

Odkud ta nuru masáž pochází?

Gel nuru, se kterým se provádí masáž, je vyroben z mořských řas nori, které jsou velice oblíbené v Japonsku. Tento způsob masáže vznikl ve městě Kawasaki jako forma legální erotické služby. Fakt je, že nuru masáž se stala jednou z nejoblíbenějších forem relaxace.

Proč se pro nuru masáž rozhodnout?

Nejenže nuru masáž vede k psychickému uvolnění a celkové relaxaci, ale také má řadu dalších benefitů. Například je to skvělá prevence proti bolestem hlavy, migrénám a únavě. A populace, která se nýtr masturina uchyluje, je překvapivě široká. Jsou to lidé ruzných věkových kategorií, různých povolání. Proste nuru masáž je tu pro každého!

Jake jsou moje zkušenosti s nuru masáží?

Během svých cest do Prahy jsem vyzkoušel nuru masáž v několika salonech a s několika masérkami. Každá zkušenost byla jiná, ale vždycky to bylo pozitivní a uvolňující. Já jsem osobně velmi stresovaný jedinec, takže pro mě je nuru masáž jako poslání z nebe.

Na svých cestách po Praze jsem zažil řadu vzrušujících dobrodružství a poznal mnoho skvělých lidí, ale nic se nevyrovná pocitu hlubokého uvolnění a míru, který mi přináší právě nuru masáž. Skvělým bonusem je pak i fakt, že v rámci této masáže poznávám své tělo a jeho potřeby mnohem lépe.

Jak tedy si nuru masáž objednat?

Dobře, ted když víme, co je to nuru masáž, proč ji vlastně vyzkoušet a jaké jsou mé zkušenosti, pojďme se podívat na to nejdůležitější - jak si takovou masáž obědnat. O bak masáž si budete chtít rezervovat buď na internetu, nebo přímo v salonu.

Internet je plný různých nabídek a je na vás, abyste zvážili, která je pro vás ta pravá. Pro inspiraci bych vám rád nabídl pár mých oblíbených salonů v Praze. Ale nezapomeňte, je to vždy o osobní volbě, takže doporučuji zkoušet i jiné možnosti.

Při rezervaci masáže je důležité si předem vybrat masérku a také dobu trvání masáže. A myslete na to, že pokud jste v tomto noví, doporučil bych začít se základní 60 minutovou masáží. A nebojte se, masérky jsou v tomto profesionály a vše vám pečlivě vysvětlí. Takže už vám nezbývá nic jiného, než si vybrat termín a těšit se na úžasné zážitky, které vás čekají.

Jaké jsou mé tipy pro nováčky?

Jestliže patříte mezi ty, kteří se rozhodli vyzkoušet nuru masáž poprvé, pak vám mohu nabídnout pár tipů, které se mi osvědčily. Zaprvé, přijďte včas. Mívám tendenci přijíždět pozdě, ale v případě nuru masáže se to nevyplácí. Masáže se totiž často rezervují zpět na zpět a pokud přijdete pozdě, může se stát, že vám ukrátí dobu masáže.

Dále doporučuji zůstat v pohodě. Může se stát, že vás bude něco z počátku stresovat, ale věřte mi, nuru masáž je něco, co vám pomůže od stresu úplně odpočinout. A kdo ví, třeba po nuru masáži zjistíte, že vás nic nestresuje a začnete žit plnohodnotnější a šťastnější život.


Autor

Karel Novotný

Karel Novotný

Jsem odborník na masážní salóny, se zaměřením na erotické masáže. S radostí transformuji znalosti a dovednosti do písemné formy výukových materiálů a článků pro širokou veřejnost. Mým cílem je předat své zkušenosti a rozšířit povědomí o tajemstvích a kráse tohoto umění. Dodávám vědečtě založené postupy a nejnovější trendy v oblasti masáží.


Související příspěvky

Napsat komentář