Nuru masáž: Jak ji začlenit do svého svádění

Příspěvěk blogu

října 22, 2023 Soňa Pokorná 0 Komentáře
Nuru masáž: Jak ji začlenit do svého svádění

Co je Nuru masáž a jak ji začlenit do svýho svádění

Chcete-li zakomponovat Nuru masáž do svých svůdnických triků, je zcela nezbytné pochopit, co to vlastně je. Nuru masáž má japonský původ a v překladu znamená "kluzký". Eh, teď je to zajímavé, co? Její jméno přesně naznačuje techniku použitou během masáže, kdy se těla stýkají na kluzkém povrchu. A víte, co je na tom nejlepší? Kromě toho, že je to vzrušující a eroticky nabitý zážitek, je to také skvělý způsob, jak přimět svou partnerku k naprosté relaxaci a potěšení.

Příprava na Nuru masáž je klíčem k úspěchu

Teď víte, co je Nuru masáž, ale to není vše. Klíčem k jejímu úspěchu je správná příprava a prostředí. Připravit prostor je prvním a základním krokem. Prostě nezačnete bez toho, že byste si nejdříve připravili pole. Chcete mít postel pokrytou ručníky nebo lepší je použít speciální voděodolný utěrka na masáže. Room temperature is also very important. Jana (moje manželka) vždy říká, že by to mělo být tak teplé, že byste si tam mohli představit, že s ní budete provádět Nuru masáž.

Jaký gel je nejlepší pro Nuru masáž

Zdá se, že to je trochu technické, ale věřte mi, když vám říkám, že je to důležité. Volba gelu je důležitá a stojí za to se jí podívat blíže. Nuru masáž vyžaduje speciální gel, který je ultra kluzký a nelepivý. Existují speciální Nuru gely na trhu, které jsou vyrobeny přírodními ingrediencemi, jako je mořská řasa a jsou bezpečné pro citlivou pokožku. Zakoupil jsem jeden z internetu a Jana byla nadšená.

Technika Nuru masáže

Nyní jdeme na samotnou techniku. Nuru masáž není jen o tom, jak se třít tělem o tělo, ale je to také umění. Je důležité, aby byla masáž plynulá, klidná a smyslná. Měli byste být schopni vidět, jak se vaše tělo pohybuje po těle partnerky, jako kdybyste tančili bosou nohou na kluzkém ledě. A nezapomeňte, i když je to erotická masáž, nemusí to nutně končit sexem. Cílem je zvyšování napětí a vytváření spojení mezi vámi a vaší partnerkou.

Výhody a rizika Nuru masáže

Výhody nuru masáže jsou mnohé a mohou se lišit od osoby k osobě. Nicméně, některé z nejčastějších zahrnují zlepšení libido, snížení stresu a úzkosti, a zlepšení intimity mezi partnery. Rizika jsou relativně nízká, pokud je masáž prováděna správně a pokud jsou dodržovány hygienické standardy. Je důležité se předem informovat a být připraven na různé situace, které mohou nastat.

Moje zkušenosti s Nuru masáží

A nyní k tomu, co jste pravděpodobně očekávali nejvíce - moje zkušenosti s Nuru masáží. Abych byl upřímný, když jsem prvýkrát slyšel o nuru masáži, trochu mě to vystrašilo. Ale když jsem se do toho ponořil a zjistil, jaké přínosy to může mít pro mou intimní život, změnilo to můj názor. Prvýkrát, když jsem na Janě vyzkoušel Nuru masáž, měla obavy (což je pochopitelné), ale když jsme se do toho dostali, byl to jeden z nejúchvatnějších zážitků, které jsme spolu měli. teď jsem rád, že jsem se nebál vyzkoušet něco nového.

Nápady na začlenění Nuru masáže do vašeho svádění

A nyní k nápadům na začlenění Nuru masáže do svádění. Zkuste zahrnout nuru masáž do své předehry. Když jste oba nahí a kluzcí, je vzrušení na max. Do masáže můžete také zahrnout různé erotické scénáře. Například, mohli byste si představit, že jste oba cizinci, kteří se právě setkali a chtějí si užít vzájemné společnosti. Ať už to bude jakkoli, importante es mantener la diversión y la emoción en todo momento.


Autor

Soňa Pokorná

Soňa Pokorná

Jsem certifikovaná masérka, která se specializuje na masáže v erotickém stylu. Vlastním svůj vlastní masážní salon v centru Brna, kde klientům nabízím široké spektrum masáží, včetně těch erotiky. Zároveň ráda píšu blogy, které se věnují tématu erotických masáží. Mým cílem je odhalit tajemství a krásu této oblasti masáží a pomoci lidem, abychom všichni žili spokojený a harmonický život.


Související příspěvky

Napsat komentář