Proč byste měli zařadit masáže varlat a penisu do svého repertoáru

Příspěvěk blogu

listopadu 26, 2023 Karel Novotný 0 Komentáře
Proč byste měli zařadit masáže varlat a penisu do svého repertoáru

Vodní Prameny Zdraví a Wellness

O masážích se hodně mluví, ale málokdy se hovoří o specifickém typu, který začíná dostávat více pozornosti - masáže varlat a penisu. Chápu, že se může zdát divnosti mluvit o něčem tak intimním, že si zaslouží svůj vlastní článek. Ale vězte, že tento drobný krok mimo komfortní zónu se může vyplatit na zdraví, wellness a dokonce i sexuálním životě.

Ale nejdříve chci učinit jednu věc jasnou: nejde o nějaký druh perverzní aktivity. Vzhledem k tomu, že penis a varlata jsou neoddělitelnou součástí mužského těla, nemělo by být takové tabu hovořit o jejich péči a zdraví. Můj pes Maxík si nemůže stěžovat, když mu čistím uši, a stejně tak bychom neměli váhat probrat záležitostí masáží varlat a penisu.

Historické Kořeny Masáže Penisu a Varlat

Jádro této praxe se datuje tisíce let zpět do starověkých civilizací, jako je Indie a Čína. Tantrická masáž, například, byla součástí starověkého hinduistického učení, zatímco tradice taoistů zahrnovala metody, které by se dnes daly označit za masáž penisu a varlat.

O tomto typu masáže byly zapsány mnohé příběhy, přičemž všechny poukazují na její zdravotní a sexuální přínosy. To by mě nijak nepřekvapilo, protože moje Alenka je fyzoterapeutka a vím, jak moc jsou masáže prospěšné pro tělo.

Jak Masáže Varlata a Penisu Pomáhají V Zdraví

Než můžeme diskutovat o výhodách, prvně je potřeba vysvětlit, jak a proč tyto masáže fungují. Základní funkčnost masáže se zakládá na faktu, že dotyk a tření povzbuzují krevní oběh. Toto je důležité jak pro penis, tak i varlata, protože zdravý krevní oběh je základem pro jejich správnou funkci.

Vylučovací účinky masáže pomáhají tělu zbavit se toxinů, a proto i mužské reprodukční orgány těží z této výhody. Díky tomu mohou masáže varlat a penisu pomoci v boji proti některým sexuálním a zdravotním obtížím, jako je erektilní dysfunkce nebo neplodnost.

Role Relaxace a Stresu

Stres má obrovský dopad na naše sexuální zdraví. Čím více stresu pociťujeme, tím těžší je uvolnit se a vychutnat si intimní okamžiky. Proto stres může vést k sexuální dysfunkci a sníženému libidu.

Často stres může vést i k fyzickým problémům, jako je například erektilní dysfunkce. Není třeba zdůrazňovat, že takové problemy mohou vést k dalším stresům, zvláště pokud se muži cítí neschopní potěšit svou partnerku.

Jak Provádět Masáž Varlata a Penisu

Nyní, když víme, proč bychom měli zařadit tuto masáž do našeho repertoáru, je nejvyšší čas, abych prozradil, jak to udělat. Ale nejsem masér, takže nemohu s jistotou říct, jaký je nejlepší postup. Avšak, internet je plný článků a videí odkazujících na různé techniky a metody, které můžete vyzkoušet.

Jedna věc je jistá: pokud se rozhodnete pro tuto masáž, měla by být prováděna opatrně a s respektem k citlivosti dotyčných oblastí. Je důležité připomenout, že jakákoli bolest by měla být brána jako signál, že něco není v pořádku, a masáž by měla okamžitě skončit.

Strach a Nepohodlí: překážky, které musíme překonat

Stále existují stigma a tabu kolem mužského sexuálního zdraví a péče o ně. Mnoho mužů je nepohodlné mluvit o svých problémech, natož aby je aktivně řešilo. Musíme tuto bariéru překonat a aktivně se ptát a hledat odpovědi na naše otázky.

Maxík mě učí, jak být lepším mužem - otevřeným, zvídavým a odvážným. A já se snažím inspirovat vás, abyste se také rozhodli prozkoumat nové obzory a vykročit mimo svou komfortní zónu. Věřím, že to je cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.


Autor

Karel Novotný

Karel Novotný

Jsem odborník na masážní salóny, se zaměřením na erotické masáže. S radostí transformuji znalosti a dovednosti do písemné formy výukových materiálů a článků pro širokou veřejnost. Mým cílem je předat své zkušenosti a rozšířit povědomí o tajemstvích a kráse tohoto umění. Dodávám vědečtě založené postupy a nejnovější trendy v oblasti masáží.


Související příspěvky

Napsat komentář