Schopnosti masáže Pussycat: Můj večer v pražském Candyshopu

Příspěvěk blogu

listopadu 10, 2023 Johana Svobodová 0 Komentáře
Schopnosti masáže Pussycat: Můj večer v pražském Candyshopu

Můj první kontakt s Candyshop

Tak jsem se jednoho dne nedokázal rozhodnout: Měl bych jít na nekonečný běžecký trénink, nebo bych měl zkusit něco nového, a možná trochu vzrušujícího? Pokud něco vím, tak to, že život je příliš krátký na to, abychom se drželi starých vzorců. Tak jsem se rozhodl koupit lístek do Prahy a navštívit ten neuvěřitelný masážní salon Candyshop, o kterém jsem tolik slyšel.

Místodržitel Pick: Jak jsem vybral svou masérku

Při vstupu do Candyshopu mě uvítalo několik krásných masérek. Bylo těžké se rozhodnout, kterou z nich si vybrat. Ale vždy platí, že výběr je také záležitostí chuti - a já si nakonec vybral jednu krásnou, zářící a sebevědomou dámu.

Má procházka do salonu Candyshop

Představoval jsem si, že Praha bude záhadná, plná historie a krásných staveb. A musím říct, že Maiselova 76/12 splnila všechna má očekávání a ještě mnohem více. Byl to poklidný kout města, kde jsem mohl zapomenout na své starosti a soustředit se jen na sebe.

Zkoušení Pussycat masáže

Jedna z věcí, které mě na Candyshopu zaujaly, byla možnost vyzkoušet Pussycat masáž. Jak mi bylo vysvětleno, jde o druh masáže, kdy si klient může dovolit provést orální sex na masérce. Tohle byla nabídka, kterou jsem prostě nemohl odmítnout.

Jak jsem se cítil po Pussycat masáži

Nemohu popřít, že jsem se po Pussycat masáži cítil velmi relaxovaně a dobře. Tento pocit dokáže navodit jenom vynikající masérka se schopností se plně soustředit na potřeby klienta.

Výlety do dalších oblastí Candyshopu

Během mé návštěvy jsem měl také možnost vyzkoušet tantrickou masáž a Nuru masáž, které byly rovněž skvělými zážitky. Tantrická masáž, jak mi bylo řečeno, je spojení různých technik masáže a jejím výsledkem je hluboká relaxace. Nuru na druhé straně je japonská technika, která se vyznačuje použitím speciálního oleje a účastí dvou masérek.

Moje doporučení Candyshopu

Své zkušenosti s Candyshopem nelituji a doporučil bych tento unikátní zážitek každému, kdo hledá relaxaci a vzrušení v jednom. Atmosféra je přátelská, diskrétní a profesionální. Kromě toho, kdo by nechtěl prožít něco tak vzrušujícího?


Autor

Johana Svobodová

Johana Svobodová

Jsem odborník v oblasti masážních salónů a pracuji jako kouč a konzultant. Zajímám se o nejnovější techniky a postupy v oblasti masáží, zejména o erotické masáže. Můj cíl je pomoci lidem porozumět významu a hodnotě masáží pro celkové zdraví a pohodu. Ve svém volném čase ráda píšu, stejně tak ráda objevuji nové města a kultury.


Související příspěvky

Napsat komentář