Vše, co jste kdy chtěli vědět o francouzském líbání s masérkou v Praze

Příspěvěk blogu

září 3, 2023 Soňa Pokorná 0 Komentáře
Vše, co jste kdy chtěli vědět o francouzském líbání s masérkou v Praze

Francouzské líbání: Co to je?

Vstupte do světa francouzského líbání! Ale ne tak rychle, co vlastně tohle exotické líbání znamená? Francouzské líbání, také známe jako hluboké líbání nebo líbání s jazykem, je intenzivnější a vášnivější formou polibku. Volně se pohybující jazyky, meziobratlové ploténky a vzájemně se otírající rtů… ach, jak romantické! Ale proč zrovna francouzské? Francouzské líbání dostalo své jméno pravděpodobně od toho, jak se lidé v jiných zemích dívali na Francouze jako na vášnivé a romantické milence.

Víte, že Francouzské líbání prý vyvinulo během středověku v Anglii, kde se stalo populární mezi ženami na dvorech krále? A pak ho přivezli zpátky do Francie? Tudíž, děkujeme Anglii za toto líbání!

Průvodce prvním francouzským líbáním

Francouzské líbání je jako tanec. Jde o práci dvou osob, kteří se musí vzájemně doplňovat, aby vše fungovalo. První francouzský polibek může být nezapomenutelný zážitek, pokud se stane ve správnou chvíli s tou správnou osobou, tak jak to bylo u mě a Jiřího. Ah, vzpomínky.

Ale zpět k průvodci prvního francouzského líbání. Správná technika je klíčová. Nikdo nechce být obětí polibku, který se podobá napadení či útoku velkého netopýra. Velmi důležitý je kontakt očí, mírné náklony hlavy a pomalý přístup.

Francouzské líbání s masérkou: Jak na to?

Francouzské líbání s masérkou je zcela nový zážitek. Představte si, že jste na masáži v Praze. Místo, kde je místo stresu relaxace a klid. Místo, kde vaše tělo je v dobrých rukou a vy se cítíte absolutně uvolněně. A teď si představte, že jste zde nejen pro masáž, ale také pro polibek. Ano, jde o kombinaci dvou nejvíce relaxačních a povzbudivých aktivit na světě.

Je to zvláštní myšlenka, vím. Ale v životě byste měli vždycky zkusit něco nového. I když to může být něco tak bizarního, jak francouzské líbání s masérkou. Zvláště pokud jste na dovolené nebo pracovní cestě v Praze a máte trochu času na sobě.

Etiketa Francouzského líbání

Francouzské líbání je skvělý způsob, jak vyjádřit svou náklonnost. Ale musíte si uvědomit, že v některých situacích to může být nevhodné. Milenci, znáte Match.com, online seznamovací web? No, v roce 2015 provedli výzkum a zjistili, že 54% žen a 49% mužů by na prvním rande nepovažovali francouzské líbání za vhodné.

Pravidla jsou jednoduchá: respektujte svou partnerku nebo partnera a jejich pohodlí. Přestože je to trochu komplikované, dává to smysl, protože jsem si jistá, že nikdo z vás by nechtěl být uprostřed nějakého nepohodlného situace, že?

Nejlepší místa pro Francouzské líbání v Praze

Nazdobte svůj polibek francouzským šarmem téměř na každém kroku v Praze. Možná visíte na Karlově mostě, obdivujete panoramatický výhled na Pražský hrad nebo jste schováni v tajných zahradách Malá Strana. Každé z těchto míst zaručeně dodá vašemu polibku extra romantiku a vášeň.

Česká krajina už od nepaměti inspirovala nejen umělce, ale také milence. Koneckonců, kdo by nechtěl líbat svou lásku uprostřed krásného města jako je Praha, obklopený krásou a historií, která toto město nabízí. Pokud jste ještě necítili magii Prahy, možná je na čase to změnit a zkusit francouzské líbání přímo zde.

Pokud jsem něco naučila svou rodinu - a to mám na mysli Jiřího, Víta, a dokonce i našeho chameleona Zrinku - je to bez obav žít život naplno. Ať už to znamená zkoušet nové věci, jako je francouzské líbání, nebo jít na masáž v Praze, nebo i něco tak jednoduchého, jako je pečení nového druhu koláče, vše je to součástí toho, co znamená být živý. Takže vše, co musíte udělat, je jít ven a objevovat - líbat, objímat, milovat a najít svou vlastní cestu k štěstí.


Autor

Soňa Pokorná

Soňa Pokorná

Jsem certifikovaná masérka, která se specializuje na masáže v erotickém stylu. Vlastním svůj vlastní masážní salon v centru Brna, kde klientům nabízím široké spektrum masáží, včetně těch erotiky. Zároveň ráda píšu blogy, které se věnují tématu erotických masáží. Mým cílem je odhalit tajemství a krásu této oblasti masáží a pomoci lidem, abychom všichni žili spokojený a harmonický život.


Související příspěvky

Napsat komentář