Výběr nejlepších tantrických masážních pomůcek pro pokročilé

Příspěvěk blogu

října 1, 2023 Tomáš Novotný 0 Komentáře
Výběr nejlepších tantrických masážních pomůcek pro pokročilé

Podstata Tantrické Masáže a Jako Výběr Průvodce

Podstata tantrické masáže, jak už název napovídá, je hluboce zakořeněná v bahenních tajemstvích dávných tantrických učení. Je to umění smyslnosti a láskyplnosti, které je navrženo tak, aby probudilo a oživilo naši nejhlubší smyslnost, zatímco učíme se žít v přítomnosti. Ale jak se vše ostatní na světě, i tato disciplína je podpořena určitými nástroji a pomůckami, které mohou pomoci v tomto procesu probuzení. Tak dnes, jako váš pokorný průvodce světem tantrické masáže, vám představím některé z nejlepších pomůcek, které by mohli ty z vás, kteří jsou na pokročilé úrovni, nápomocné.

Výběr Perfektního Oleje pro Tantrickou Masáž

Pokud jste se někdy věnovali tělovému umění jako je tantrická masáž, pak jste si jistě všimli, jak je olej naprosto zásadním při hladkém a harmonickém průběhu seance. Správně vybraný olej dokáže nejen zvýšit smyslnost doteku, ale také pronikne hluboko do těla a uvolní napětí. Avšak výběr toho pravého oleje je stejně důležitý jako samotná masáž a je nutné vybrat takový, který ladí s vaší energií a vůní. Můj osobní tip je olej ze sladkých mandlí, má jemnou a nasládlou vůní a perfektně klouže. Mimo to, také obsahuje vitamín E, který je prospěšný pro naši pokožku. Ale buďte si jisti, že každý olej si najde svého milovníka.

Kristálové Wand: Kámen Moci a Energie

Jistě, že už jste slyšeli o kouzelném světě kamenů a krystalů, ale možná jste nikdy nezvažovali, jak by mohly obohatit vaši tantrickou masáž. Kristálové Wand je perfektním nástrojem pro pokročilé, když se jedná o energické hraní. Křišťál je vynikajícím vodivem energie a když jej vložíme do prostoru tantrické masáže, dokáže velmi dobře roznášet energii do celého těla. V běžné praxi se nejčastěji používá růženín, ale každý kámen má svou jedinečnú energii. A víte co je na tom nejlepší? Každý z nás může najít ten svůj vlastní kámen, který nám ladí s naší energií. A jak najít onen svůj správný kámen? No, prostě poslechněte své tělo a intuici a ta vám ukáže správnou cestu.

Použití Oka pro Tantrickou Masáž

Tak ano, přesně jak to slyšíte. Zanechat ruce a pomocníky stranou a použít oko jako hlavní nástroj. Oči jsou zrcadlem duše, jak se říká, a v tantrických technikách je jejich využití naprosto zásadní. Oční kontaktní tantry vidí jako intenzívní a intimní způsob komunikace mezi dvěma dušemi, a je tak silné, že dokáže probudit a otevřít energetické kanály, které by jinak zůstaly skryté. Takže si příště, když budete provádět tantrickou masáž, otevřete své oči a sledujte, kterými cestami vás zavedou.

Role Zvuku a Vůní v Průběhu Tantrické Masáže

Když už máme všechny tyto skvělé pomůcky, nesmíme zapomenout na důležité duo - zvuka a vůně. Tyto dva faktory hrají klíčovou roli v probouzení našich smyslů a vytvoření prostoru pro uvědomění a prožití vzrušení. Pomocí různých vonných svíček nebo esenciálních olejů můžete vytvořit atmosféru, která je přesně na míru vašim představám a potřebám. Zvuky, jako zpěv mís, tibetských mís nebo jenom dokonalá chilloutová hudba, mohou pomoci hluboké relaxaci a otevření energetických kanálů.

A pokud se ptáte, jestli mám nějakou zvláštní příhodu, kterou bych mohl sdílet? No, jednou jsem pro své milované děti Jakuba a Martinu připravoval relaxační masáž (samozřejmě, ne tantrickou), a místo aby se uklidnili a uvolnili, začali dělat legraci ze všech těch svíček a mís. Byla to zábava pro celý dům! Ale co, myslím, že na tomto místě nám jde více o to, abychom si to užili a zažili skvělé dobrodružství, než abychom dodržovali nějaká striktní pravidla a normy, co myslíte?


Autor

Tomáš Novotný

Tomáš Novotný

Jsem majitel a masér ve svém vlastním masážním salóně v Brně. Specializuji se na erotické masáže, což je oblast, o které také rád píšu. Moje práce mi dává příležitost sdílet své znalosti a zkušenosti a zároveň pomáhat lidem najít relaxaci a uspokojení. Byť jsou erotické masáže někdy chápány špatně, pro mě představují formu umění a součást holistického přístupu k tělesné i duševní pohodě.


Související příspěvky

Napsat komentář