Klasická (ruční) masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů i nervové soustavy. Pomáhá nejen při odstraňování již vzniklých obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence těmto nepříjemným a často i velice bolestivým stavům.

Masáž se provádí s přiměřenou intenzitou, s ohledem k potřebám zákazníka a možností zaměřit se na problematické partie. Velmi častá je částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči – nejčastěji záda a šíje (bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových obtíží). Samostatně se samozřejmě masírují i další části těla - ruce, nohy, hýždě, hrudník, břicho. Všechny tyto partie lze vzájemně kombinovat podle potřeb a přání zákazníka.
Ceník: 
60 min. / 500 Kč
Dotek znamená kontakt. Dotek má zásadní životní význam. Dotek dává pocit tepla, bezpečí, jistoty a lásky.Láskyplné dotyky jsou pro tělesnou a duševní pohodu dětí všech věkových kategorií velice důležité. Při masáži se střídá vzájemná relaxace s povzbuzováním a posilováním těla i ducha. Masáže jsou vhodné pro všechny děti. Pro zdravé či nemocné. Od miminek, kojenců, přes batolata, předškoláky, školáky i pro adolescenty. Při masáži se jedná o pevné, ale jemné hlazení, při kterém nevyvíjíme tlak, a proto nelze masáží ublížit. Tato masáž může pozitivně ovlivnit jak vztahy mezi dětmi a rodiči tak mezi členy rodiny navzájem. Podporuje schopnost vcítit se do druhé osoby.
Ceník: 
30 min. / 200 Kč
60 min. / 350 Kč
Tradiční indická masáž hlavy se praktikovala v Indii jako součást ajurvédského učení a sebeléčení, které se předávalo rodinnou tradicí po mnoha staletí.Je to jemné léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Masáž má vliv nejen na fyzickou, ale současně i na mentální úroveň. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti a deprese. Odstraňuje bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a v šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů. Provádí se za použití kvalitních olejů i na sucho.
Ceník: 
bez použití oleje: 40 min. / 450 Kč
s použitím exotického oleje PURE FIJI: 40 min. / 500 Kč
Aromamasáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů nohou až po vlasovou část hlavy. Při masáži se kombinuje několik vjemů současně. A to dotyku, čichu a psychiky masírovaného. Dochází tak k naprostému uvolnění těla i mysli. Jsou v ní skloubeny prvky klasické i reflexní masáže.Tato masáž je jemná, příjemná a nepůsobí bolest.Směs silic v používaném oleji se volí podle žádaného terapeutického účinku a psychického stavu klienta.
Ceník: 
60 min. / 550 Kč
90 min. / 800 Kč
120 min. / 1 100 Kč
Trápí Vás migrény, únava, vyčerpanost, pocit těžkých a nateklých nohou? S tím vším manuální lymfodrenáž bojuje. Manuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek. Lymfodrenáž je výborným pomocníkem v boji proti celulitidě, která vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy. Dobrá funkce lymfatického systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Manuální lymfodrenáž k dobré funkci tohoto systému významně napomáhá.
Ceník: 
Trvání ošetření celého těla: 120 min cena: 1 000 Kč
Ošetření 60 min cena: 500 Kč

Čínská masáž stimuluje životadárnou energii Qi v akupunkturních drahách, bodech, svalech i orgánech, oživuje a rozhýbává krevní oběh. Tím dochází k odplavení usazenin a toxinů, rozpuštění sraženin, lepšímu prokrvení a vyživení masírovaných tkání. Zklidňuje se psychika, odstraňuje stres, bolest, únava a napětí, harmonizuje organismus, zlepšuje se i lymfatický oběh, zdravý spánek, imunita a přirozená obranyschopnost organismu.

Masáže mohou být propojeny a doplněny dalšími technikami a pomůckami – metodou gua sha (=poškrabování), moxováním, TDP lampou, čínskými kuličkami, baňkami, tejpováním, aplikací zábalů, náplastí, atd. Všechny uvedené techniky jsou velmi příjemné, jemné a hlavně účinné.

Před zahájením masáže doporučuji informovat terapeuta o hlavních aktuálních potížích, podle nichž terapeut navrhne masáž či jinou vhodnou metodu event. jejich kombinaci.

Uvolněním blokád můžeme odstranit bolesti šíje, krční páteře, hrudní i bederní páteře, zatuhlých kloubů ramen, loktů, rukou a kolen.

Tradiční čínská medicína je postavena na harmonickém vyvážení prvků Yin a Yang. Pokud jsou v rovnováze, nacházíme se ve stavu dokonalého zdraví. Jakmile tuto rovnováhu porušíme, ať už životosprávou (dbejme na vyváženost práce a odpočinku, dostatek pohybu i spánku,…), faktory vnitřními (Qi, emoce, strava, tekutiny…) nebo vnějšími (vlivy počasí, prochladnutí, průvan, úrazy …), tělo ihned reaguje a upozorňuje nás charakteristickými příznaky, jejichž intenzitu a množství časem stupňuje. Proto je po všech stránkách efektivnější řešit potíže co nejdříve, když jsou ještě v povrchových strukturách.
Ceník: 
60 min. / 500 Kč za masáž + příplatek dle použité techniky či pomůcky
(obvykle 50 Kč)

MANUÁLNÍ LIFTING - VYPÍNACÍ MASÁŽ OBLIČEJE
Lifting patří k velice účinné kosmetické, ale i zdravotní péči o pokožku obličeje. Používají se při něm jednoduché, systematické hmaty, které působí na mimické svaly.
Již po prvním ošetření se rozzáříte novou vitalitou, pleť se zregeneruje, vypne a vyhladí se vrásky. Masáž si může dopřát každý, kdo chce o svůj obličej pečovat, anebo si jen tak odpočinout. Je vhodná i pro muže.

Účinky masáže:
• brání stárnutí pleti
• zlepší se prokrvení svalů v obličeji
• zvyšuje pružnost kůže
• zpomaluje tvorbu vrásek
• odstraňuje svalové napětí - příznivě působí na psychiku (na celou nervovou soustavu)

Aby liftingová masáž obličeje přinesla dlouhodobé pozitivní účinky, doporučuje se 6 ošetření 2x týdně a poté jednou za čtyři týdny pro zachování požadovaného efektu.
Ceník: 
60 min / 500 Kč
Permanentka 6 vstupů / 2 700 Kč