BDSM masáž: Jak ji začlenit do svého BDSM života

Příspěvěk blogu

srpna 4, 2023 Karel Hrdlička 0 Komentáře
BDSM masáž: Jak ji začlenit do svého BDSM života

BDSM masáž: Co to vlastně je?

Poseděli jste někdy nad myšlenkou, že vaše BDSM sessie by mohla zahrnovat něco víc než jen bolest a dominanci? Něco, co by dodalo vašim sezením několik zajímavých rozměrů a prohloubilo vaši konektivitu s vaším partnerem na novou úroveň? Tím něčím může být BDSM masáž. Jde o dynamickou a vzrušující formu erotiky, která dovede spojit všechny prvky BDSM hry do jednoho celku a dovoluje vám prozkoumat nové oblasti slasti.

Příprava na BDSM masáž

Příprava na BDSM masáž je klíčová. Jako vše v BDSM, i zde je důležitá komunikace a plánování. Rozhodně nemusíte být profesionální masér, ale měli byste věnovat pozornost potřebám a hranicím svého partnera. Neméně důležité je také vhodné prostředí. Světlo stlačené na minimum, tichá hudba, vonné svíčky... Jana, moje manželka, miluje mýdlové bubliny. Každý z nás má své vlastní preference, záleží proto jen na vás, jak budete chtít vytvořit atmosféru při své BDSM masáži.

Výběr BDSM masážních pomůcek

K BDSM masáži patří také výběr správných pomůcek. Často je můžete najít přímo ve vaší domácnosti. Může jít o štětce na vlasy, peří, led, hodinky s vodotryskem... ale klidně můžete sáhnout i po speciálních nástrojích prodávaných v BDSM obchodech, jako jsou různé druhy floggerů, kůže, biče, škrabky a podobně. Každý nástroj může poskytnout jedinečný druh stimulace, takže neváhejte experimentovat a zkoušet různé kombinace.

Provádění BDSM masáže

Provádění BDSM masáže vyžaduje takt a citlivost. Za prvé, je důležité zaměřit se na celé tělo partnera, ne jen na "tradiční" erotogenní zóny. Za druhé, střídání mezi jemnými a silnějšími dotyky může vést k intenzivnějšímu vzrušení. A konečně, nezapomeňte, že cílem BDSM masáže je poskytnout slast, ať už v podobě bolesti nebo potěšení, takže byste měli být připraveni přizpůsobit své techniky podle reakcí svého partnera.

Bezpečnost především

Stejně jako u všech BDSM aktivit, i u BDSM masáže je bezpečnost na prvním místě. Je důležité si stanovit "safeword" - bezpečnostní slovo, které může poddaný využít, kdykoli se cítí nepohodlně nebo je jeho hranice poblíž. Také byste se měli snažit zůstat co nejvíce v kontaktu se svým partnerem během celé seance, aby bylo jasné, jestli je pro něj vše v pořádku.

BDSM masáž pro hlubší konektivitu

BDSM masáž může být cenným doplňkem vašeho BDSM života. Díky svému prohlubování vzájemné důvěry a konektivity mezi partnery může BDSM masáž vést k intenzivnějším a inspirativnějším BDSM zážitkům. Může sloužit jako skvělý způsob, jak navázat kontakt před seancí, nebo naopak jako způsob, jak se uklidnit a zrelaxovat po intenzivní BDSM hře.

Závěrečné myšlenky

Při psaní tohoto článku jsem si vzpomněl na jednu příhodu s BDSM masáží. Jednu takovou seanci jsem připravil pro Janu k jejím narozeninám. Vybavil jsem místnost vším potřebným, stáhl světla a začal. Ale místo toho, aby se celá situace vyvíjela tak, jak jsem očekával, najednou se z ničeho nic rozjela požární siréna. Točila se a blikala a nebyla způsob jak ji zastavit. Jakub a Martina, naše děti, pokřikovali na nás z vedlejšího pokoje, že bychom si měli dávat pozor na své "divoké hry". A já jen stál tam s bičem v ruce a červenal se až za ušima. Ale co, alespoň jsme si ten večer dali polívečku a hodně se nasmáli. Takže přátelé, nezapomeňte, že i když se něco nepovede, stačí jen vzít to s humorem. Ať už jste začátečníci nebo zkušení mistrů BDSM hry, masáže by ve vašem repertoáru rozhodně neměly chybět.


Autor

Karel Hrdlička

Karel Hrdlička

Jsem Karel Hrdlička, odborník na masážní salony a specialista na erotickou masáž. Své dlouholeté zkušenosti a vědomosti získané v pražských masážních salonech rád sdílím prostřednictvím svých článků. Fascinuje mě, jak může být erotická masáž v Praze tak rozmanitá a přitom tak unikátní. Mým cílem je přinést čtenářům nejen přehled o nejlepších místech, kde si mohou dopřát tento typ masáže, ale také poskytnout praktické rady a tipy pro jejich vlastní zážitky. Snažím se otevřít dveře do světa smyslného doteku a relaxace.


Související příspěvky

Napsat komentář