BDSM masáž v Praze: Co vás může překvapit

Příspěvěk blogu

července 31, 2023 Karel Hrdlička 0 Komentáře
BDSM masáž v Praze: Co vás může překvapit

První krok k BDSM masáži: Udělejte si domácí úkol

Telefonám stavím na stole prázdný talíř a uklízím talíř se zbytky večeře Maxe a Mie. Zvedám telefon, otevřu Google a začnu vyhledávat. První překvapení na mě čeká ještě předtím, než se dostanu do Prahy a předeslaný pokersový výraz masérky BDSM vyleze z hloubi počítače. Skutečný BDSM není jen o převázání a škádlení. Existuje celá řada technik a nástrojů, které lze použít pro BDSM masáže - od důmyslných konstrukcí až po stroje. Důležitý je také bezpečnost, respekt a souhlas všech zúčastněných. Domácí úkol dokončen, teď už jen zbývá objednat se na masáž.

Pocit napětí před setkáním s BDSM masérkou

Pomalu se blíží den masaže a napětí mi stoupá. Mám trochu zábrany, trochu strachu, ale také mě to fascinuje. Ať chceme nebo ne, BDSM nějakým způsobem provokuje naše smysly. Ale jaký bude můj první osobní kontakt s BDSM masérkou? "Nezlobte se, jste první, kdo mi to řekl", směje se luxusně oděná černovláska se svěráckým úsměvem. Je to ona. BDSM masérka, která mi má ukázat cestu do světa, který je pro mě zcela neznámý. Je příjemná, ochotná vysvětlit mi všechno, co mě zajímá. S úsměvem a s láskou k práci.

Jak probíhá BDSM masáž

A je to tady. Jsem v masážním salonu. Pokoj je zařízený v temných tónech, světlo je tlumené, hraje relaxační hudba. Masérka mě nejprve vysvětluje pravidla a co mě vlastně čeká. Vůbec to není tak, jak jsem si představoval. BDSM masáž je pro mě kombinací příjemných dotyků a jemných bolestivých podnětů. Zjistil jsem, že se toho nebojím, ba naopak, je to pro mě vzrušující. Cítím se zcela uvolněný a přitom nabitý energií. Až na konci masáže mi dojde, kolik nových prožitků jsem si právě odnesl.

BDSM masáž napomáhá sebepoznání

Euforie po masáži postupně mizí, ale jedno zůstává: svědomí, že jsem zažil něco zcela nového a odhalil dosud neprobádané stránky své sexuality. BDSM masáž mi nejenom přinesla nové prožitky, ale také mě navedla na cestu sebepoznání a pomohla mi lépe pochopit své touhy a potřeby. Věřte mi nebo ne, ale je to jako nahlédnout do dlouho zapomenutého šperkovnice plného tajemství.

Tipy a rady pro začátečníky, kteří chtějí vyzkoušet BDSM masáž

Rád bych zakončil tento příspěvek několika tipy pro ty z vás, kteří by rádi vyzkoušeli BDSM masáž: Nejprve si udělejte svůj vlastní výzkum, abyste pochopili, co od toho můžeme očekávat. Není pro nikoho příjemné jít do něčeho s nesprávnými představami. Dále byste měli být vždy otevření a upřímní s masérkou, takže ona ví, co může a nemůže dělat. A nakonec si to užijte! Kdo ví, možná vy sami objevíte nové stránky svého já.

Závěrečné myšlenky a dění doma po návratu z Prahy

Po návratu z Prahy nejprve potřebuji trochu času na zpracování všeho, co jsem zažil. Maxe a Miu hned nepustím ven, protože mám potřebu být chvíli jen sám. Srdce mi buší v hrudi, když si uvědomuji, jaký poklad jsem právě objevil. Přesně tak, jak jsem čekal, mám nyní možnost lépe rozumět svým potřebám a touhám. A ještě více - teď mohu lépe porozumět potřebám a touhám ostatních. Takže ať už jde o Maxe, Miu nebo můj vlastní život, díky této zkušenosti se mi otevřely nové možnosti.


Autor

Karel Hrdlička

Karel Hrdlička

Jsem Karel Hrdlička, odborník na masážní salony a specialista na erotickou masáž. Své dlouholeté zkušenosti a vědomosti získané v pražských masážních salonech rád sdílím prostřednictvím svých článků. Fascinuje mě, jak může být erotická masáž v Praze tak rozmanitá a přitom tak unikátní. Mým cílem je přinést čtenářům nejen přehled o nejlepších místech, kde si mohou dopřát tento typ masáže, ale také poskytnout praktické rady a tipy pro jejich vlastní zážitky. Snažím se otevřít dveře do světa smyslného doteku a relaxace.


Související příspěvky

Napsat komentář