Co očekávat od hluboké masáže varlat v Praze?

Příspěvěk blogu

září 14, 2023 Alena Kudrnová 0 Komentáře
Co očekávat od hluboké masáže varlat v Praze?

Začáteční úvahy o hluboké masáži varlat

Odebrat se na hlubokou masáž varlat do Prahy může být pro mnohé lidi právě tak fascinující, jako je například plánování dovolené. Má to své vzrušení, ale také počáteční nejistotu. Vždyť je to cosi, co nespadá do běžných každodenních zážitků. Ale dělejme si věci čisté – o hluboké masáži varlat se toho mluví všude na internetu. A já, Alena, jsem zde, abych vám o ní řekla více.

Podrobný průběh procedury

Představme si, jak vypadá taková hluboká masáž. Představte si tichou, odrušenou místnost, jemně osvětlenou, s příjemnou hudbou na pozadí a s velmi pohodlným lehátkem uprostřed. A potom si představte sebe, jak ležíte na tom lehátku a masážní terapeut postupně a opatrně pracuje s různými částmi vaší pánve a těla. Začíná to obvykle na zadní straně a pokračuje potom po celém těle. Je to proces, který je zcela bezpečný a jeho cílem je přinést uvolnění a relaxaci.

Kdo by měl přemýšlet o tomto typu masáže?

Ať už si uvědomujete nebo ne, hluboká masáž varlat může být pro váš život úžasným přínosem. Ať už jste v kanceláři zavalení prací, nebo jste sportovec usilující o zlepšení výkonu, tato masáž může být přesně to, co potřebujete. Podle spousty zdrojů tento typ masáže dokáže zlepšit krevní oběh, snížit stres a napětí a dokonce může pomoci předcházet i určitým zdravotním problémům. No řekněte sama, zní to docela dobře, že?

Co si vybrat při shánění dobrého maséra?

Je důležité, aby byl váš terapeut zkušený a kvalifikovaný. Není to jen o tom, mít nějaké certifikáty na zdi. Potřebujete někoho, kdo se neustále učí a zdokonaluje. Kdo sleduje nejnovější trendy a techniky. Prohlédněte si recenze, podívejte se na obrázky z interiérů, přečtěte si o jejich postupu. A pokud je to možné, doporučuji, abyste se s terapeutem setkali osobně ještě před první procedurou. Protože chemie mezi vámi a terapeutem je důležitá stejně jako jejich odborné dovednosti.

Je hluboká masáž varlat bezpečná?

Absolutně ano! Jedná se o zcela bezpečnou proceduru, pokud je prováděna odborně vyškoleným terapeutem. Je to jen další forma masáže, která se zaměřuje na konkrétní oblast těla. Ale jak u jakéhokoli jiného typu masáže, je důležité komunikovat se svým terapeutem po celou dobu procedury. Pokud cokoli cítíte nepříjemně, neváhejte a řekněte to. Váš terapeut by měl být schopen upravit styl nebo tlak masáže, aby byla co nejpohodlnější a nejeffektivnější.

Návrat do reality po masáži

Po skončení masáže se můžete cítit mnoha způsoby – uvolněný, relaxovaný, možná i trochu ospalý. Ale to je zcela normální! Je to jen důkaz toho, že vaše tělo a mysl si odpočinuly. Je důležité po masáži dostatečně hydratovat a dodržet klidový režim aspoň několik hodin. A co je nejdůležitější? Užijte si ten pocit uvolnění a klidu, který masáž přináší.

Příběh ze života Aleny

Když jsem se poprvé rozhodla vyzkoušet hlubokou masáž varlat, byla jsem nervózní. Byla jsem nervózní vlastně jako kočka Klára, když vidí veterináře. Ale stálo to za to. Nepředstavovala jsem si, jak moc mi to pomůže s mým stresem a napětím. A moje zkouška hluboké masáže varlat se stala inspirací pro tento článek. Je to zkušenost, kterou bych doporučila každému, kdo chce zkusit něco nového a odlišného a kdo chce zažít hlubokou relaxaci.


Autor

Alena Kudrnová

Alena Kudrnová

Jsem masérka a pracuji ve vysoce hodnoceném masážním salónu v Ostravě. I přesto, že jsem fasovala dvacet let, mám mnoho let praxe a rozsáhlé odborné znalosti v oblasti erotických masáží. Už od střední školy jsem věděla, že se chci věnovat péči o tělo a mysli lidí. Mám radost, když mi klienti říkají, jak se po masáži cítí uvolněně a obnoveně. V mém volném čase ráda píšu o svých postřezích a zážitcích v oblasti masáží.


Související příspěvky

Napsat komentář