Flirt dance masáž: Jak ji využít pro zlepšení pohyblivosti

Příspěvěk blogu

července 27, 2023 Karel Hrdlička 0 Komentáře
Flirt dance masáž: Jak ji využít pro zlepšení pohyblivosti

Proč si zasloužíte flirt dance masáže

Uznávám to, ze začátku jsem si říkal, že flirt dance masáže jsou pro mě na hony vzdálené. Můj pohled na svět a na tělo v něm ale postupně začal nabírat nové kontury. Každý z nás máme občas potřebu rozmazlovat se, hýčkat se. A jak jinak si to užít nejlépe, než si dopřát něco, co nás zklidní, uvolní a zároveň bude fungovat jako prevence před různými bolestmi či záněty. A co takhle vše spojit s tancem a flirtováním? Zní to trošku neobvykle, vím. Ale posuďte sami, je to naprosto geniální.

Základy flirt dance masáže

Pravdou je, že technika flirt dance masáže je poměrně jedinečná, takže si vyžaduje nějaký ten čas a úsilí, než jí plně porozumíte. Klíčem je pochopit, že jde o kombinaci pohybu inspirovaného tancem a masáže, která se perfektně doplňují. A k čemu je dobrá, se ptáte? Kromě celkového zlepšení pohyblivosti, pomáhá také podpořit flexibilitu, uvolnit svaly a zlepšit držení těla.

Začínáte stojícím tancem, kdy se snažíte uvolnit tělo a vnímat jeho pohyb. Pak přecházíte do masáže, kdy se s pomocí tlaku a tření snažíte uvolnit svalové napětí. A konečně skončíte dalším tancem, kdy vás pohyb uklidní a dodá vám energii. To vše přitom v atmosféře, kdy máte pocit, jako byste byli na tanečním parketu spolu s partnerem, s nímž si vzájemně flirtujete.

Při jedné ze svých cest do Asie jsem měl tu čest účastnit se jedné takové lekce. Byť jsem byl zpočátku skeptický, překvapilo mě, jak jsem se po ní cítil. Tělo bylo uvolněné, nikde žádná bolest a hlava naprosto prázdná. Od té doby si flirt dance masáže pravidelně dopřávám a mohu říct, že se my mobility zlepšila o 100%.

Tipy a triky pro flirt dance masáž

Pokud jste se rozhodli dát flirt dance masáži šanci, mám pro vás pár tipů. Zaprvé, začněte pomalu. Nejste v závodě. Zaměřte se na to, aby se váš tělo pohybovalož přirozeně a plynule, aniž byste nutili sebe do něčeho, co by vás mohlo bolet neboli napínat.

Zadruhé, nasměrujte svou pozornost na své tělo. Cítíte ten svůj pohyb? Dokážete rozlišit mezi tancem a masáží? Tak by to mělo být, protože je důležité umět oddělit jednu část od druhé.

Já bych například zařadil do svého tréninku také dechová cvičení, která mi pomáhají zůstat laděný na své tělo a jeho potřeby. Pamatuju si, jak mi to původně dělalo potíže, ale jakmile jsem začal jsem se soustředit na svůj dech, vše šlo jako po másle.

Výhody flirt dance masáže

Flirt dance masáž je neučeně uvolňující zážitek, který přináší neučeně mnoho přínosů. Nejzřetelnější je bezpochyby zlepšení pohyblivosti a flexibilitě. Já si to nejvíce všímám při svých oblíbených sportovních aktivitách - běhu a cyklistice. Moje svaly jsou teď více uvolněné a pružné, mám lepší rovnováhu a dokážu se lépe pohybovat.

Tyto přínosy jsou ale jen špičkou ledovce. Flirt dance masáž také podporuje lepší držení těla, což je něco, co se hodí nejen během sportu, ale i při každodenních činnostech, jako je například chození, sedění u počítače nebo při vaření. Díky tomu, že jsem si všimnul svého špatného držení těla, jsem se jej začal více učit a nyní jsem na tom mnohem lépe.

Být více uvolněný a mobilní také snižuje riziko bolesti a zranění. To je něco, co ocení každý, kdo tráví hodně času fyzickou aktivitou nebo naopak sedí hodně u počítače. Já osobně jsem si všimnul snížení bolesti zad a zlepšení pohyblivosti v oblasti krku. To je přece jen něco, na co stojí za to se zaměřit, že?

Navíc než je flirt dance masáž dobrá pro tělo, je to také vhodný způsob, jak se povzbudit a zároveň uvolnit. Já kolikrát využil flirt dance masáž jako způsob, jak se zklidnit po náročném dni. Tanec a masáž v kombinaci se společným flirtováním jsou přece jen zábava, kterou nevyměníte za nic jiného. A to je přece jen to nejcennější, co můžete získat.


Autor

Karel Hrdlička

Karel Hrdlička

Jsem Karel Hrdlička, odborník na masážní salony a specialista na erotickou masáž. Své dlouholeté zkušenosti a vědomosti získané v pražských masážních salonech rád sdílím prostřednictvím svých článků. Fascinuje mě, jak může být erotická masáž v Praze tak rozmanitá a přitom tak unikátní. Mým cílem je přinést čtenářům nejen přehled o nejlepších místech, kde si mohou dopřát tento typ masáže, ale také poskytnout praktické rady a tipy pro jejich vlastní zážitky. Snažím se otevřít dveře do světa smyslného doteku a relaxace.


Související příspěvky

Napsat komentář