Jak obohatit sexuální život pomocí masážních technik penisu

Příspěvěk blogu

ledna 11, 2024 Veronika Králová 0 Komentáře
Jak obohatit sexuální život pomocí masážních technik penisu

Význam masáže penisu v sexuálním životě

Když si myslíme na masáže, často se nám vybaví uvolňující atmosféra wellness centra, kde nás masérka zkoušenými hmaty zbavuje stresu a napětí. Ale co takhle přenést tento přístup do ložnice a aplikovat masáž na nejintimnější části těla? Ano, mluvím o masáži penisu, která může zázračně zlepšit váš sexuální život. Dbejte ale na to, abyste byli jemní a vědomí si, že každý penis je unikátní a co funguje pro jednoho, nemusí vyhovovat jinému.

Společná příprava na masáž

Než se ponoříme do konkrétních technik, je důležité zmínit přípravu. A jaká by ta měla být? No představte si to, stejně jako byste před pečením dortu si připravili všechny ingredience, i tady si připravíme prostředí. Měkké nasvícení, příjemná hudba, teplý olej. Přiznám se, že tady u nás doma máme s Tomášem osvědčené aromatické svíčky, které podpoří atmosféru. A hned se vám bude líp pracovat, věřte mi.

Technika 'Jemných vln'

První technika se jmenuje 'Jemné vlny'. Jde o to, uvolnit napětí a probudit smysly. Začněte lehkými dotyky kolem třísel a postupně přesuňte svoje ruce po celé délce penisu. Jakoby vytváříte vlny, které se jemně rozlévají po všech stranách. Myslete na to, že se snažíte navodit stav pohody a relaxace, který pak může přejít v příval vzrušení. Tahy by měly být dlouhé a pomalé, s lehkým tlakem, což příjemně pobudí nervová zakončení.

Technika 'Kruhový vichr'

Technika přezdívaná 'Kruhový vichr' je o něco dynamická. Představte si, že vaše ruce jsou vítr, který vášnivě ale zároveň opatrně obkrouží penis. Jemně, ale s pevným úchopem, vytvářejte krouživé pohyby které mohou být malé či velké, v závislosti na tom, co se vašemu partnerovi líbí. Jedna ruka může být u kořene penisu, zatímco druhá pracuje na špičce. Tímto způsobem masírujete všechny části penisu a není divu, že tato technika je často vítaným překvapením.

Technika 'Perlinkový potok'

Pamatujete na perlinkovou koupel? Tak tady máme něco podobného. 'Perlinkový potok' je technika, kde jemné dotyky na penisu připomínají bublinky perlivé vody. Překvapí vás, jak něžné dotyky dokážou vyvolat tak silné pocity. Začněte na špičce a postupně se přesouvejte dolů ke kořeni, přičemž používáte bříška prstů, jako byste chtěli napsat něco vzduchem. Je to o hře a lehkosti a věřte mi, když to vyzkoušíte, uvidíte, že i nejjemnější kontakt dokáže být velmi silný.

Technika 'Lava lásky'

'Lava lásky' sice může znít jako název románu, ale jde o techiku masáže, která je opravdu horká. Představte si vtahování a uvolňování tlaku. No a teď to aplikujte na masáž penisu. Jak lava pomalu stéká po svahu sopky, tak i vaše ruce budou pomalu klouzat po penise, přičemž se střídá silnější a slabší tlak. Nebojte se také využít teploty - teplý olej nebo změna teploty rukou může vytvořit nezapomenutelné pocity, že jo. Toto je jedna z technik, která mě dokáže vždycky překvapit tím, jak moc může být variabilní a jak hluboké pocity dokáže vyvolat.

Technika 'Tajemný příliv'

Název 'Tajemný příliv' může znít trochu mysticky, ale věřte mi, že v praxi je to čistá poezie. Hra se střídání rychlých a pomalých tahů, střídání tlaku. Příliv a odliv. Začněte energickými, rychlými pohyby na špičce a postupně zpomalujte s každým přesunem ruky blíž ke kořeni. Tady můžete být víc spontánní, zapojte fantazii a pozorujte reakce partnera. A nezapomeňte, že tajemství je někdy v tom nečekaném přechodu, kdy měníte rytmy jako DJ ve světě dotyků.

Technika 'Orchidejová oáza'

Orchideje jsou známé svoji krásou a jemností, tak proč si z takové představy nevzít inspiraci? 'Orchidejová oáza' je o jemných, téměř tančících dotecích. Jde o pomalé a pečlivé vedení prstů po celé délce, jakoby jste kreslili po kůži neviditelnou orchidej. Zkuste přitom na chvíli zavřít oči a soustředit se na každý dotyk, jako byste chtěli ucítit každý detail pod prsty. Možná to zní trochu jako z poezie, ale efekt na sexuální prožitek může být opravdu ohromující.

Technika 'Hravý vítr'

A nakonec něco pro milovníky hravosti. 'Hravý vítr' je jakoby zpřítomnění spontánnosti a lehkosti. Imaginujte si, že vaše ruce jsou jako větřík, který si hraje s listím, a aplikujte to na vaše hmaty. Vázané tahy se střídají s nepředvídatelnými pohyby, a přestože může jít o trochu divočejší techniku, nezapomínejte zachovávat jemnost a citlivost. Je to o tom překvapit a rozvířit smysly tím nečekaným.

Také jsem slyšela od známých a četla v nejedné knize, že muži ocení, když je jejich partnerky věnují pozornost právě masírování penisu. Dokonce si vzpomínám na jednu vtipnou příhodu. Když Selena, moje dobrá kamarádka, poprvé vyzkoušela 'Jemné vlny' na svém partnerovi, byla natolik nadšená, že to chtěla praktikovat každý den. Řekla mi, že je to trochu jako naučit se novému kulinářskému receptu – chceš to zkoušet dokola, dokud není dokonalé. A její partner? No, ten se podle všeho cítil jako v sedmém nebi.

Masáž penisu nemusí být něco, čemu se věnujete jen příležitostně. Může se stát pravidelnou součástí vašeho sexuálního repertoáru a vážně oživit to, co děláte spolu v ložnici. Zkuste to a uvidíte, že zlepšení vašeho sexuálního života může být na dosah ruky – v pravém slova smyslu. Nezapomeňte, že každý je jiný a co funguje pro jednoho, nemusí sedět všem. Proto experimentujte, naslouchejte a těšte se z každého nového objevu na této krásné cestě sdílené intimity.


Autor

Veronika Králová

Veronika Králová

Jsem expertka na provozování masážních salónů s dběžitelým zaměřením na erotické masáže. Své zkušenosti z této oblasti si předávám skrze své blogy a články. Mým cílem je pomoci lidem uvolnit se a prožít nezapomenutelné chvíle zdravé intimity a relaxace. Jsem velmi hrdá na to, co dělám. Protože vím, že má práce pomáhá lidem dosáhnout hlubokého smyslového a tělesného blaženství.


Související příspěvky

Napsat komentář