Proč jsou erotické masáže stále oblíbenější?

Příspěvěk blogu

listopadu 12, 2023 Alena Kudrnová 0 Komentáře
Proč jsou erotické masáže stále oblíbenější?

Rozbíjení tabu kolem erotických masáží

V naší společnosti se šeptá o mnoha věcech. O politice, o předsudcích, o vztazích. Ale pokud je jeden konkrétní fenomén, který byl dlouho považován za tabu, jsou to erotické masáže. Mnoho lidí se za ně stydí, někteří je odsuzují. Ale pravdou je, že erotiku a intimitu žádáme všichni. Důkazem je vzrůstající popularita erotických masáží. Chci se zamyslet, proč je tomu tak. Proč jsou erotické masáže stále oblíbenější?

Odhalování potěšení pro tělo a mysl

Vždycky jsem tvrdila, že důležité je poslouchat své tělo. A co přesně nám těla sdělují během erotické masáže? Ta nám ukazuje, že neexistuje "šílený" nebo "nepřirozený" způsob, jak poznat svou vlastní sexualitu. V každé z nás se skrývá touha po nových vzrušeních, po probuzení smyslů, po intenzivních citových zážitcích. A erotická masáž může být právě tou cestou. Jedním z důvodů, proč jsou erotické masáže stále oblíbenější, je tedy skutečnost, že dávají prostor pro sebepoznání a sebevyjádření na jinak nezvyklé úrovni.

Proč jsme se báli otevřít dveře intimitě?

Show se svými přáteli povídala o otázce intimity. Nerozuměla, proč se tolik lidí bojí přiznat, že se jim líbí erotické masáže. Postupně jsme došli k závěru, že se jedná o strach - strach z odsouzení, z nepochopení, z odlišnosti. Ale co když ti řeknu, že k těmto strachům nemáme důvod? Uvedu příklad. Když jsem poprvé přemýšlela o erotické masáži, měla jsem stejné obavy. Ale když jsem se konečně odvážila a zažila svou první masáž, uvědomila jsem si, že jsem objevila něco úžasného, sebeosvobozujícího. A získala jsem mnohem více než jen pocit jemných rukou na svém těle. Sexuální vzrušení je přirozené, a je načase, abychom to přijali!

Jak pomáhají erotické masáže ve vztazích

Mnoho párů se obrací na erotické masáže, aby prohloubily svůj intimní život. A není divu. Erotická masáž vám pomůže otevřít se svému partnerovi na hlubší úrovni, porozumět jeho potřebám a touhám. A rozhodně to není jen o sexu. Je to o důvěře, o komunikaci. Po dlouhodobém vztahu se může stát, že se začneme cítit v sexuálním životě rutinní a nudně. Erotická masáž může vdechnout do vašeho intimního života nový život a význam.

Volnost a svoboda

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou erotické masáže stále oblíbenější, je svoboda, kterou nám poskytují. Když se nacházíme na masážním stole, nestaráme se o nic jiného. Můžeme být sami sebou, nijak se omezovat, těšit se z doteků, z intenzivních pocitů. Nemusíme se starat o povinnosti, o naše starosti, o nic. Stačí se nechat unášet a užívat si.

Můj osobní pohled na erotické masáže

Možná jste si říkali, proč věnuji celý článek erotickým masážím. Mohu vám říci, že mě tato praxe změnila. Prostřednictvím erotických masáží jsem se naučila lépe chápat svoje tělo, svou sexualitu. Uvolnila mě, učinila mě sebevědomější. Přála bych si, aby každá žena, každý člověk měl možnost zažít túto svobodu, toto sebepoznání. Proto píšu o erotických masážích. Proto věřím, že rostoucí popularita erotických masáží je krokem ke zdravější a otevřenější společnosti. A nejraději bych zavolala každému, kdo zatím váhá: Jednou to vyzkoušej. Možná to změní i tvůj život.


Autor

Alena Kudrnová

Alena Kudrnová

Jsem masérka a pracuji ve vysoce hodnoceném masážním salónu v Ostravě. I přesto, že jsem fasovala dvacet let, mám mnoho let praxe a rozsáhlé odborné znalosti v oblasti erotických masáží. Už od střední školy jsem věděla, že se chci věnovat péči o tělo a mysli lidí. Mám radost, když mi klienti říkají, jak se po masáži cítí uvolněně a obnoveně. V mém volném čase ráda píšu o svých postřezích a zážitcích v oblasti masáží.


Související příspěvky

Napsat komentář